top of page

Martina Vyhnálková
účetní

Jsme rodinná firma založena v roce 1998. Naše zkušenosti jdou napříč širokým podnikatelským spektrem od drobných živnostníků až po spolupráci s nadnárodními společnostmi.  

Rádi bychom vám představili

MAVYUC & TILLO

Naší prezentací vás provádí lipový panáček jménem Tillo - jak účetní firma tak i lipový panáček mají společné jmenovatele a to jsme my dva.

Martina a Josef Vyhnálkovi

Josef můj manžel říká, že Tillo může být čímkoli, tak proč ne účetní :-)

784A2030.JPG

Since 1998

1994

Ekonomická škola

Psal se rok 1994 a já jsem se moc těšila na své první zaměstnání. Přestěhovala jsem se do Prahy, zvedla telefonní sluchátko, ano čtete dobře telefonní sluchátko a požádala o práci v bankovní sféře. Moje první kroky vedly do banky, ale vzápětí jsem pochopila, že potřebuji více než jen dělat každý den pár stejných úkonů :-)

1998

Podnikání

Od roku 1994 - 1998 jsem si prošla účetní firmou, nadnárodní firmou, vedla jsem tým účetních za spolupráci s auditory. Cítila jsem, že jdu správný směrem, ale něco nebylo úplně v pořádku. Venku svítilo slunce a já musela sedět v kanceláři, i když nebylo třeba - prostě pevná pracovní doba. Ten pocit, který máte, když si můžete svobodně naplánovat den, to bylo to, co jsem potřebovala, abych mohla být šťastná a tím i mé okolí. Tedy padlo rozhodnutí a 16.3.1998 jsem se svým manželem Josefem založili účetní firmu. 

bottom of page